Hay Day Hile Apk V1.51.91 – Sınırsız Elmas ve Para

Hay Day Hile APK'sini indirip yükleyin ve en iyi çiftçilik oyununu sınırsız para ve elmaslarla oynayın.
4.9/5 Votes: 93,432,423
Developer
Supercell
Updated
1 day ago
Requirements
4.1 and up
Size
150M

Report this app

Description

Hay Day Hile APK, bugün hala mobil cihazlarda en ünlü çiftlik oyunudur. Hay Day’in oynanışı, Farm City ve Green Farm 3 gibi diğer eğlenceli çiftlik oyunlarına benziyor. Oyun yapımcısı, onu göz alıcı karakterlerle keskin bir grafik platformunda geliştiriyor. Bu makale okuyuculara Hay Day oyunlarının mobil cihazlarda nasıl oynanacağına dair kısa bir eğitim sunmak istiyor.

hay day mod apk

Oyuncular Hay Day’in çevrimiçi bir çiftlik oyunu olduğunu unutmamalıdır. Akıllı telefonunuz veya tabletiniz oynarken 3G bağlantısına veya Wi-Fi ağına ihtiyaç duyar. Çevrimiçi bir oyun olduğu için Hay Day’in kapasitesi de diğer birçok çiftlik oyunundan daha küçüktür. Çok fazla ekipman kaynağı tüketmez ve erişim hızını etkiler.

Hay Day çiftlik oyunu nazik, basit ama çeşitli mahsuller, hayvanlar, kendi kendine üretim ve ticari tarım ürünleri ile eşit derecede çekici. Oyun, gerçek bir çiftçi gibi hissetmek isteyen doğa severler için mükemmeldir.

Oynanış

Hay Day, oyunculara en özgün hissi vermeyi amaçlayan ilginç bir çiftlik oyunudur. Oyun, çiftçilik arasında ustaca birleştirir. Çeşitli mahsul ve hayvancılık sistemleri ve göz alıcı süslemelerle oyuncuların gerçek bir çiftçi gibi hissetmelerine yardımcı olurlar. Oyun kullanımı kolaydır, oyunculara en iyi eğlenceyi ve rahatlamayı sağlayan basit bir oynanışa sahiptir. Oyun ayrıca, oyuna yaklaşmanız için özel, anlaşılması kolay talimatlara sahiptir. Oyuna katıldığınızda tam bir çiftçi olacaksınız. Hasat edilen ürünleri kamyonlarla rahatlıkla bahçeye çıkarabilir, yetiştirebilir ve satabilirsiniz.

Tamamladığınızda gerçekleştirmeniz için günlük görevler olacak, çekici ödülleri olacak. Hayvanların ve bitkilerin büyümesini beklerken, çiftliği dekore etmek ve güzelleştirmek için zamandan yararlanabilirsiniz. Oyunu oynarken, en iyi etki için zaman kazanmak için lütfen en makul hasadı planlayın. Evcil hayvanları beslemek için zaman ayırın, sizi bekliyorlar. Hay Day ile ilgili ilginç olan şey, hasat edildiğinde her mahsulü ve canlı hayvanı işleyerek, muhallebi yapmak için yumurta, tereyağlı kek yapmak için inek sütü gibi diğer ürünlere dönüştürebilmenizdir.

Özellikle oyun, oyuncuların doğrudan oyun içinde arkadaş edinmesine, oynanan etiketleri başkalarıyla paylaşmasına veya oyuncuları etikete göre aramasına olanak tanır. Sosyal ağlarda arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için Facebook ile bağlantı kurabilirsiniz.

Hay Day Hile Apk

Bu Hay Day’in modifiye edilmiş bir versiyonu olduğundan, içinde ücretsiz sınırsız elmas ve para alacaksınız. Bu, oyunu oynamanın her zamankinden daha kolay olacağı anlamına geliyor. Yukarıdaki indirme butonunda verilen bağlantıdan Hay Day Hile APK dosyasını indirip kurun ve oyunu oynamanın keyfini çıkarın. Ayrıca Pikashow APK hakkındaki makalemize de göz atın.

Comments closed.